22.04.2017 r., g. 12.00 oraz 14.00

Warsztaty "Od ręcznika do pamiętnika"

Co ukrywa ręcznik? Czy można z jego pomocą przekazać jakąś wiadomość? A gdyby się okazało, że ręczniki wcale nie służą do wycierania, tylko do pamiętania! Na warsztacie nie używając słów, ograniczając narzędzia do kredek i nożyczek, wyposażeni w wiedzę o barwach,  zilustrujemy, a następnie z-ręcznie zaszyfrujemy historie, tajemnice, marzenia.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Wykład Joanny Reginy Kowalskiej oraz oprowadzanie Adama Leja

Serdecznie zapraszamy na wykład Joanny Reginy Kowalskiej zatytułowany „Recepcja mody francuskiej w Polsce okresu stalinizmu (1945 – 1956)” oraz oprowadzanie Adama Leja po wystawie „Christian Dior i ikony paryskiej mody z kolekcji Adama Leja”.

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Łódź Design Festival

W ramach Łódź Design Festival w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zostanie zaprezentowana wystawa „Ekspedycja’ 88”

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

UWAGA! Z przyczyn od Nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać poniższe warsztaty. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.