22.04.2017 r., g. 12.00 oraz 14.00

Warsztaty "Od ręcznika do pamiętnika"

Co ukrywa ręcznik? Czy można z jego pomocą przekazać jakąś wiadomość? A gdyby się okazało, że ręczniki wcale nie służą do wycierania, tylko do pamiętania! Na warsztacie nie używając słów, ograniczając narzędzia do kredek i nożyczek, wyposażeni w wiedzę o barwach,  zilustrujemy, a następnie z-ręcznie zaszyfrujemy historie, tajemnice, marzenia.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Warsztat "ROŚLINY, GOBELINY I WIELKIE TKANINY"

Wszyscy doskonale wiemy, że ogry mają warstwy, podobnie jak cebula. A czy dzieła sztuki mają warstwy?

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A