7.05.2017 r., g. 12.00 i 14.30

Warsztaty Geyerwerki "Miniatura tkacka"

Mini-warsztat w formie płaskiego szablonu z tektury? Mając do dyspozycji papier, sznurek czy filc bedziemy poznawać technikę ręcznego tkania oraz podstawowe sploty. Na najbliższych zajęciach pokażemy jak przewlekać włóczkę między nićmi osnowy by stworzyć niepowtarzalne prace, od prostych tkackich do skomplikowanych ażurowych.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,

MAM TYLE NA GŁOWIE, CZYLI CZY ŁATWO BYĆ KAPELUSZNIKIEM?

Mam tyle na głowie! - słyszałeś to kiedyś?