5.03.2017 g.12.00 oraz 14.30

Warsztaty Geyerwerki- „Aplikacja biała i kolorowa"

Uczestnicy warsztatów stworzą kompozycje płaskie z różnorodnych tkanin gładkich lub wzorzystych z włókien pochodzenia naturalnego i sztucznego. Technika aplikacji polega na nakładaniu i naszywaniu lub klejeniu motywów dekoracyjnych wyciętych z innych tkanin, koronek, skóry, filcu. Materiały, z których wykonamy aplikacje to tkaniny obejmujące włókna roślinne takie jak: bawełna i len, włókna pochodzenia zwierzęcego – wełna, oraz różne rodzaje włókna sztucznego i syntetycznego. Istnieją dwa rodzaje aplikacji: kolorowa – na tłach nieprzeświecających, gęsto tkanych i grubszych niczym płótno, sukno czy aksamit oraz biała na tłach przezroczystych jak tiul, gaza itp. Na tłach przezroczystych aplikacja może być nakładana po prawej lub po lewej stronie tła.

Zajęcia adresowane są do całych rodzin i odbywają się w godzinach 12.00-14.00 oraz
14.30-16.30. Cena warsztatów to 10 zł za osobę.

Kontakt: tel. 42 684-61-15
e-mail: edukacja@cmwl.pl

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.