7.01.2018 r., g. 12.00 i 14.30

Warsztaty dla rodzin

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Na warsztaty rodzinne zapraszamy dzieci od lat 7 wraz z rodzicami/opiekunami. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę. Warsztaty towarzyszą bieżącym wystawom lub innym muzealnym wydarzeniom. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i wzmacniać więzi. Podczas styczniowych zajęć, uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych splotów tkackich.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,