7.01.2018 r., g. 12.00 i 14.30

Warsztaty dla rodzin

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Na warsztaty rodzinne zapraszamy dzieci od lat 7 wraz z rodzicami/opiekunami. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę. Warsztaty towarzyszą bieżącym wystawom lub innym muzealnym wydarzeniom. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i wzmacniać więzi. Podczas styczniowych zajęć, uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych splotów tkackich.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.