7.01.2018 r., g. 12.00 i 14.30

Warsztaty dla rodzin

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Na warsztaty rodzinne zapraszamy dzieci od lat 7 wraz z rodzicami/opiekunami. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę. Warsztaty towarzyszą bieżącym wystawom lub innym muzealnym wydarzeniom. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i wzmacniać więzi. Podczas styczniowych zajęć, uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych splotów tkackich.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

Warsztat „Co artysta miał na myśli?"

Jak odbierać dzieło sztuki? Czy istnieje gotowa instrukcja, jak odczytać intencje artysty? I czy patrząc, każdy widzi to samo?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".