23.04.2017 r., g.12.00

Warsztaty "Cotton art" - Miękka biżuteria

Na warsztatach udowodnimy, że nie trzeba być jubilerem, ani posiadać złota, srebra czy platyny, aby stworzyć unikatową biżuterię. Do Waszej dyspozycji oddamy różnorodne materiały: wstążki, guziki, druty, filc, tkaniny, sznurki i nici.
My nie będziemy ingerować w proces twórczy, a Wy dacie się ponieść wyobraźni. Jaki wynik przyniesie to równanie? Z pewnością zaskakujący! Zapraszamy na warsztaty tworzenia miękkiej biżuterii.

Koszt: 14 zł od osoby, liczba miejsc jest ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

tel.: (42) 684 61 15, e-mail: edukacja@cmwl.pl

Prowadzenie: Danuta Lorent-Więckowska

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

Warsztat „Co artysta miał na myśli?"

Jak odbierać dzieło sztuki? Czy istnieje gotowa instrukcja, jak odczytać intencje artysty? I czy patrząc, każdy widzi to samo?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".