Warsztaty "Cotton art" - Miękka biżuteria

23.04.2017 r., g.12.00

Na warsztatach udowodnimy, że nie trzeba być jubilerem, ani posiadać złota, srebra czy platyny, aby stworzyć unikatową biżuterię. Do Waszej dyspozycji oddamy różnorodne materiały: wstążki, guziki, druty, filc, tkaniny, sznurki i nici.
My nie będziemy ingerować w proces twórczy, a Wy dacie się ponieść wyobraźni. Jaki wynik przyniesie to równanie? Z pewnością zaskakujący! Zapraszamy na warsztaty tworzenia miękkiej biżuterii.

Koszt: 14 zł od osoby, liczba miejsc jest ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

tel.: (42) 684 61 15, e-mail: edukacja@cmwl.pl

Prowadzenie: Danuta Lorent-Więckowska

Noc Muzeów 2017

W jedyną taką noc w roku zapraszamy do udziału w specjalnym programie wydarzeń.

Wykład "Miękkie media źródłem inspiracji i kreacji wizualnych w twórczości prof. Ewy Marii Poradowskiej –Werszler".

O metodach wykorzystywania surowców miękkich w swojej praktyce artystycznej opowie prof. Ewa Maria Poradowska-Werszler.

Warsztat "Od ręcznika do pamiętnika"

Co ukrywa ręcznik? Czy można z jego pomocą przekazać jakąś wiadomość?

Warsztat "Sztuka tkacka"

Marzysz o własnoręcznie wytkanej makatce? Masz pomysł na unikatowy wzór w technice aplikacji, bądź druku, barwienie tkanin wydaje Ci się zahaczać o czarną magię?

Wernisaż wystawy "Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych"

Obraz, dźwięk, materiał – „Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych” to wystawa multisensoryczna, która pobudzi wzrok, słuch i dotyk odbiorców.