9 i 10.09.2017 r., g. 12.00 i 14.00

Warsztat "Wielki ogród"

Mały przydomowy ogródek, park, arboretum, a może ogród botaniczny? Czy to wszystko może znaleźć się w muzeum? Udowodnimy że tak! W końcu nie bez znaczenia jest stwierdzenie, że sztukę się UPRAWIA. Wykorzystując dostępne na sali warsztatowej narzędzia do rysowania – te bardziej i mniej oczywiste, odkryjemy tajemnice wielkiego ogrodu, zainspirowani tkaninami zaprezentowanymi na wystawie „Sprusiak jakiego nie znamy”.

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Warsztat inspirowany wystawą SPRUSIAK, JAKIEGO NIE ZNAMY

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł ulgowy: 8 zł

Wykład Joanny Reginy Kowalskiej oraz oprowadzanie Adama Leja

Serdecznie zapraszamy na wykład Joanny Reginy Kowalskiej zatytułowany „Recepcja mody francuskiej w Polsce okresu stalinizmu (1945 – 1956)” oraz oprowadzanie Adama Leja po wystawie „Christian Dior i ikony paryskiej mody z kolekcji Adama Leja”.

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Łódź Design Festival

W ramach Łódź Design Festival w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zostanie zaprezentowana wystawa „Ekspedycja’ 88”

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

UWAGA! Z przyczyn od Nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać poniższe warsztaty. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.