30.07.2017 r., g. 12.00

Warsztat "Tkanina a obraz"

Chcecie wiedzieć jak tworzy się kompozycje i obrazy przy pomocy tkanin? Zatem warsztat "Tkanina a obraz" jest dla Was!

Na warsztacie poznacie właściwości, faktur i ich wykorzystanie w konstruowaniu kolażu lub sytuacji przestrzennej. Jeśli macie tkaniny, nici, zdobniki, których również chcielibyście użyć, zachęcamy do zabrania. Efekt ostateczny zaskoczy wszystkich.

Warsztat inspirowany wystawą "Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych".

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł ulgowy: 8 zł

ZAGŁOSUJ NA "METAMORFIZM" !

Z przyjemnością informujemy, że wystawa prac Magdaleny Abakanowicz „Metamorfizm” została nominowana do nagrody „Plastry Kultury” w kategorii „Wystawa roku”.

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".

Bezpłatne szkolenie dla instytucji kultury - Program Niepodległa.

Jeśli masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację – weź udział w spotkaniu informacyjnym o programie „Niepodległa”.

Warsztat „Jakie to jest?"

Duże - małe, geometryczne - niegeometryczne, wielobarwne - jednobarwne, gładkie - chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki?