30.07.2017 r., g. 12.00

Warsztat "Tkanina a obraz"

Chcecie wiedzieć jak tworzy się kompozycje i obrazy przy pomocy tkanin? Zatem warsztat "Tkanina a obraz" jest dla Was!

Na warsztacie poznacie właściwości, faktur i ich wykorzystanie w konstruowaniu kolażu lub sytuacji przestrzennej. Jeśli macie tkaniny, nici, zdobniki, których również chcielibyście użyć, zachęcamy do zabrania. Efekt ostateczny zaskoczy wszystkich.

Warsztat inspirowany wystawą "Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych".

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.