Warsztat "Sztuka tkacka"

28.05.2017 r., g. 12.00

Twórcze działania nie są Ci obce? Masz głowę pełną pomysłów, wolne niedzielne popołudnie? Świetnie się składa, przyjdź do Muzeum! W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z dostępnych materiałów i pomocy pracowników Działu Edukacji spożytkujesz swoją energię. Marzysz o własnoręcznie wytkanej makatce? Masz pomysł na unikatowy wzór w technice aplikacji, bądź druku, barwienie tkanin wydaje Ci się zahaczać o czarną magię? Nawet jeśli nie aspirujesz do bycia artystą gwarantujemy, że efekty Twojej pracy z pewnością Cię zaskoczą. Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim młodzież gimnazjalną, licealistów i dorosłych.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

594. Urodziny Łodzi

594. urodziny Łodzi w naszym Muzeum

„Kwartały awangardy” - Moda z laboratorium

„Kwartały awangardy” to projekt przygotowany przez kuratorów muzeum specjalnie z okazji obchodów stulecia tego nurtu w Polsce.

Geyer Music Factory 2017

Prezentujemy repertuar tegorocznej edycji Geyer Music Factory.

Festiwal Filmowy Polówka 2017

Letni Festiwal Filmowy Polówka po raz pierwszy w naszym Muzeum.

Warsztat " nie LEN się w muzeum"

Czy len się leni? Czy sam się rozpleni?