24.06.2017 r., g. 12.00

Warsztat "Stwórz ten wątek"

Opowiadacie niestworzone historie? Słowo WĄTEK niezaprzeczalnie kojarzy Wam się z filmem, a nie układem nitek biegnącym w poprzek tkaniny?

Na warsztacie połączymy jedno z drugim, tkając filmowy scenariusz. Co z tego będzie, jak to się skończy i co w tym wszystkim do powiedzenia będzie miał KOLAŻ, przekonacie się razem z nami. Zainspirowani techniką tworzenia gobelinu, łącząc materiały o zróżnicowanej fakturze, kolorze, a nawet przeznaczeniu wejdziemy w rolę scenopisarzy!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Bilet na warsztaty: ulgowy: 8 zł

COTTON ART

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych.

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

CO ABAKANY MÓWIĄ DO ŚCIANY?

Co to abakan? Jaki jest? Czym lub kim może być?

VI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO "Z NICI ARIADNY"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A

Oprowadzanie Adama Leja oraz wykład Marcina Różyca

Zapraszamy na wykład Marcina Różyca zatytułowany „Pionierska, nowatorska, potężna Lola Prusac”.