17.02.2018 r., g. 12.30

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas? Magdalena Abakanowicz uważała, że tak. Jako dziecko była bardzo nieśmiała i budowała różne przedmioty, które miały mówić za nią. Na tym warsztacie pójdziemy właśnie tym tropem. Będziemy multiplikować, łączyć moduły i wyklejać. Zastanowimy się, co i jak przedmioty mówią o nas i czy ma to jakiś związek z nastrojem? Zobaczymy też, jak to się łączy z „Abakanem trójczęściowym czarnym”.

Warsztaty dla dzieci od lat 7.

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,