21.10.2017 r., g. 12.30

Warsztat "Od efektu do projektu"

Najpierw jest pomysł, następnie projekt a w efekcie tkanina! Na naszych warsztatach będzie odwrotnie! Kilimy i liżniki huculskie staną się inspiracją dla nowych, niepowtarzalnych projektów. Zainspirowani ludowym tkactwem huculskim, pracując w technice frotażu i dekalkomanii, stworzymy własne projekty unikatowych tkanin.

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży

Warsztat inspirowany wystawą NOSTALGIA ZA KRESAMI. LUDOWA TKANINA WILEŃSKA, POLESKA I HUCULSKA

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

Warsztat „Co artysta miał na myśli?"

Jak odbierać dzieło sztuki? Czy istnieje gotowa instrukcja, jak odczytać intencje artysty? I czy patrząc, każdy widzi to samo?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".