9.12.2017 r., g.12.00

Warsztat "Czy słyszałeś o Orbitku?"

Czy we wszechświecie, poza naszą planetą istnieją inne formy życia? Jeśli tak, to co przypominają – ludzi, bakterie, pierwotniaki, a może dzieła sztuki? Podróżując po orbicie przekonamy się, że artyści w swej twórczości, również sięgają do tematów wziętych rodem z KOSMOSU. Znajdziemy tam Orbitka, a następnie wymyślimy i wykonamy z nietypowych materiałów tkackich własnego ufoludka. Dlaczego z nietypowych? Bo współczesne tkactwo to nie tylko tradycyjna przędza.

Warsztat inspirowany wystawą BUNT MATERII

Warsztat przeznaczony dla dzieci.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Wystawa została objęta Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydent Miasta Łodzi.

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.