9.12.2017 r., g.12.00

Warsztat "Czy słyszałeś o Orbitku?"

Czy we wszechświecie, poza naszą planetą istnieją inne formy życia? Jeśli tak, to co przypominają – ludzi, bakterie, pierwotniaki, a może dzieła sztuki? Podróżując po orbicie przekonamy się, że artyści w swej twórczości, również sięgają do tematów wziętych rodem z KOSMOSU. Znajdziemy tam Orbitka, a następnie wymyślimy i wykonamy z nietypowych materiałów tkackich własnego ufoludka. Dlaczego z nietypowych? Bo współczesne tkactwo to nie tylko tradycyjna przędza.

Warsztat inspirowany wystawą BUNT MATERII

Warsztat przeznaczony dla dzieci.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Wystawa została objęta Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydent Miasta Łodzi.

Wykład Joanny Reginy Kowalskiej oraz oprowadzanie Adama Leja

Serdecznie zapraszamy na wykład Joanny Reginy Kowalskiej zatytułowany „Recepcja mody francuskiej w Polsce okresu stalinizmu (1945 – 1956)” oraz oprowadzanie Adama Leja po wystawie „Christian Dior i ikony paryskiej mody z kolekcji Adama Leja”.

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Warsztaty dla dzieci. Paryski szyk

Moda czy antymoda? Tradycyjna elegancja, czy awangardowe szokowanie?

COTTON ART

UWAGA! Z przyczyn od Nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać poniższe warsztaty. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

SPOTKANIE Z JOLANTĄ KRÓLIKOWSKĄ I WARSZTATY "RAZEM TWORZYMY ŚWIAT"

Czy jesteśmy bardziej różni czy podobni do siebie? Czy dorośli mają przytulanki?