30.09.2018, godz. 11.00

SZORSTKIE, MIĘKKIE, GŁADKIE. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Z czym kojarzą się prace Magdaleny Abakanowicz? Czy stworzone przez nią obiekty są podobne do liścia, szyszki czy kłębka wełny?

Wybierzemy przedmioty kojarzące się z ekspozycją, które dadzą początek własnej kompozycji. Jakie będą odnalezione rzeczy? Szorstkie? Miękkie? A może gładkie? Za pomocą dodatkowych materiałów o różnych fakturach uczestnicy stworzą własne dzieło.

Podczas warsztatów będzie można dotknąć obiektów stworzonych z tych samych materiałów, co prace Magdaleny Abakanowicz i poznawać je wielozmysłowo!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.