30.09.2018, godz. 11.00

SZORSTKIE, MIĘKKIE, GŁADKIE. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Z czym kojarzą się prace Magdaleny Abakanowicz? Czy stworzone przez nią obiekty są podobne do liścia, szyszki czy kłębka wełny?

Wybierzemy przedmioty kojarzące się z ekspozycją, które dadzą początek własnej kompozycji. Jakie będą odnalezione rzeczy? Szorstkie? Miękkie? A może gładkie? Za pomocą dodatkowych materiałów o różnych fakturach uczestnicy stworzą własne dzieło.

Podczas warsztatów będzie można dotknąć obiektów stworzonych z tych samych materiałów, co prace Magdaleny Abakanowicz i poznawać je wielozmysłowo!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.

Moda i sztuka lat 20. i 30. XX wieku, czyli nie tylko déco

Styl art déco, z francuskiego art décoratif, czyli sztuka dekoracyjna, przypadł na niezwykle ciekawy okres lat 20. i 30. XX wieku.

TRZYMAJ FASON. WARSZTAT RODZINNY

Nie mam w co się ubrać! Brzmi znajomo?

1, 2, 3 DO MUZEUM IDZIESZ TY! Warsztat rodzinny dla dzieci 1+