12.04.2018 r., g. 17.00

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką, Dział Edukacji CMWŁ zaprasza do sali warsztatowej, gdzie raz w miesiącu, na czwartkowych warsztatach od godz. 17.00 do 19.00 dorośli uczestnicy przy użyciu wełnianego wątku, na lnianej osnowie będą tworzyć dwustronne tkaniny dekoracyjne.

Zajęcia prowadzi Danuta Lorent-Więckowska, kustosz w Dziale Edukacji Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich