18.12.2018, godz. 11.00

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinny dla dzieci 1+

Śniegowo

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

Obejrzymy wystawę lub jej fragment. Zainspirujemy się dziełem, artystą, ideą, a potem aktywnie wejdziemy w świat różnych kształtów, kolorów i faktur. Nie zabraknie też możliwości, by wasze maluchy dały upust rozpierającej je energii! Nasze zajęcia to świetna okazja do wspólnej zabawy, postawienia pierwszych kroków na gruncie sztuki oraz nauki kreatywnego podejścia do otaczającego nas świata! To również doskonała sposobność do umocnienia pozytywnych więzi między rodzicem i dzieckiem oraz integracji waszych pociech z rówieśnikami.

Mamy do dyspozycji salę warsztatową i przewijak. Przygotujcie dodatkowe ubranie dla swojego malucha – będziemy się brudzić!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.). Maksymalna liczba osób: 10

Budynek C, III piętro, sala warsztatowa (wejście przez Budynek D)

Bilet normalny: 12 zł

SPOTKANIE Z ALICJĄ BIELAWSKĄ

Rozmowa z Alicją Bielawską, która towarzyszy prezentacji pracy artystki zakupionej w 2018 roku do kolekcji CMWŁ.

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.

Rodzinne spotkanie warsztatowe w ramach cyklu Łódzkie Wątki

Jak nauczyć dzieci wrażliwości na przestrzeń, która je otacza? W jaki sposób ludzie mogą wpływać na zmiany w swoim mieście?

MAMY wenę. Warsztat dla mam

Warsztat twórczy dla mam