10.04.2018 r., g. 11.00

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty!

Obejrzymy wystawę lub jej fragment. Zainspirujemy się dziełem, artystą, ideą, a potem aktywnie wejdziemy w świat różnych kształtów, kolorów i faktur. Nie zabraknie też możliwości, by Wasze maluchy dały upust rozpierającej je energii!

Nasze zajęcia to świetna okazja do wspólnej zabawy, stawiania pierwszych kroków na gruncie sztuki oraz nauki kreatywnego podejścia do otaczającego świata! To również doskonała możliwość umacniania pozytywnych więzi między rodzicem i dzieckiem, a także szansa by Wasza pociecha spotkały swoich rówieśników!

Mamy do dyspozycji salę warsztatową i przewijak. Przygotujcie dodatkowe ubranie dla swojego malucha - będziemy się brudzić!

Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.). Maksymalna liczba osób – 10.

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,