14.04.2018 r., g. 12:30

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI MY PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

To co na zewnątrz, jest jawne i oczywiste, a zaglądanie do środka, do wnętrza wydaje się ciekawsze, bardziej tajemnicze i intrygujące. Czy wiekowa szafa może być przejściem do Krainy Lodu, a królicza nora drogą do Innego Wymiaru? Podczas warsztatów na wszystkie te nieprawdopodobne pytania odpowiadamy: TAK! Puścimy wodze fantazji, uruchomimy tryby wyobraźni i otworzymy się na to, co zupełnie zaskakujące i nieoczekiwane!

Warsztaty dla dzieci od lat 7

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,