14.04.2018 r., g. 12:30

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI MY PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

To co na zewnątrz, jest jawne i oczywiste, a zaglądanie do środka, do wnętrza wydaje się ciekawsze, bardziej tajemnicze i intrygujące. Czy wiekowa szafa może być przejściem do Krainy Lodu, a królicza nora drogą do Innego Wymiaru? Podczas warsztatów na wszystkie te nieprawdopodobne pytania odpowiadamy: TAK! Puścimy wodze fantazji, uruchomimy tryby wyobraźni i otworzymy się na to, co zupełnie zaskakujące i nieoczekiwane!

Warsztaty dla dzieci od lat 7

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.