17.10.2018, godz. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju. Jasne, w sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych: grzechotki, książeczki, przytulanki. Czy jednak nie lepiej byłoby otoczyć swoje dziecko własnoręcznie wykonanymi akcesoriami? Będziemy szyć designerskie kołderki, plecako-worki i zabawki, a podczas pracy wymienimy się refleksjami i emocjami towarzyszącymi doświadczeniu rodzicielstwa. Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko!

Dobra zabawa gwarantowana!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet normalny 12 zł

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.

SZORSTKIE, MIĘKKIE, GŁADKIE. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Moda i sztuka lat 20. i 30. XX wieku, czyli nie tylko déco

Styl art déco, z francuskiego art décoratif, czyli sztuka dekoracyjna, przypadł na niezwykle ciekawy okres lat 20. i 30. XX wieku.

TRZYMAJ FASON. WARSZTAT RODZINNY

Nie mam w co się ubrać! Brzmi znajomo?

1, 2, 3 DO MUZEUM IDZIESZ TY! Warsztat rodzinny dla dzieci 1+

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.