19.09.2018, godz. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju. Jasne, w sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych: grzechotki, książeczki, przytulanki. Czy jednak nie lepiej byłoby otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami? Będziemy szyć designerskie kołderki, plecako-worki i zabawki, a podczas pracy wymienimy się refleksjami i emocjami towarzyszącymi doświadczaniu rodzicielstwa. Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko!

Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.