18.04.2018 r., g. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł

---------------------------------------------

Sponsorem materiałów na warsztatach jest firma Mirafo

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

WERNISAŻ WYSTAWY "CHRISTIAN DIOR I IKONY PARYSKIEJ MODY Z KOLEKCJI ADAMA LEJA"

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi ma niezwykłą okazję przypomnieć dokonania Christiana Diora, a także powojennych paryskich mistrzów haute couture dzięki uprzejmości polskiego kolekcjonera i eksperta, Adama Leja, właściciela ponad pięciu tysięcy obiektów z historii mody.

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,