20.10.2018, godz. 13.00

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

Prowadzenie: Maria Nowakowska / Łódzki detal

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów. Zainspirowani mrowiem szczegółów zaprojektujemy własne rezydencje, starając się, by ich fasady wyrażały kluczowe informacje o nas i lodzer-biznesie, który prowadzimy lub planujemy prowadzić. Warsztaty opierają się na technikach kolażowych i są skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Do dyspozycji uczestników będą zdjęcia, grafiki oraz materiały plastyczne, pozwalające stworzyć i udekorować własną architekturę.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.)
Ilość miejsc: 15

Bilety: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 DO MUZEUM IDZIESZ TY! Warsztat rodzinny dla dzieci 1+

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

Łódzkie wątki. Miejskość

Tym razem wspólnie podejmiemy temat miejskości odpowiadając na pytanie: do czego służy nam miasto?

1, 2, 3 DO MUZEUM IDZIESZ TY! Warsztat rodzinny dla dzieci 1+