10.08.2018, godz. 21.00

GMF TOP 10 – Grohman Orchestra

Grohman Orchestra – to 13 osobowa orkiestra czerpiąca z tradycji rodziny Straussów i zespołów cesarskiego Wiednia. Zespół prowadzi koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej Tomasz Gołębiewski i składa się z muzyków – liderów poszczególnych grup instrumentów Orkiestry.

Grohman Orchestra przyjęła swoje imię od łódzkiego fabrykanta, konesera sztuki i wielkiego przyjaciela artystów – Henryka Grohmana.

„Klasyka polskiej rozrywki” to projekt od początku związany z publicznością Geyer Music Factory. Wielkie przeboje polskiej estrady wybrali Melomani GMF, aranżerem całości jest Krzysztof Herdzin – bohater cyklu z roku 2014. Finał zaś edycji 2016 to prapremierowe wykonanie całego przedsięwzięcia, które od tego koncertu cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Tomasz  Gołębiewski – skrzypek / dyrygent

Marta Kalińska – skrzypce

Paulina Wielgosińska – skrzypce

Małgorzata Sowierka-Chmiel – altówka

Maria Filipiak – wiolonczela

Piotr Kozłowski – kontrabas

Katarzyna Przybylska – flet

Agata Piotrowska-Bartoszek – obój

Mirosław Kłys – klarnet

Dorota Cegielska – fagot

Zbigniew Monkiewicz – waltornia

Piotr Grzywiński – waltornia

Sebastian Dworczak – instrumenty perkusyjne

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.