3.12.2017 r., g. 12.00 i 14.30

Geyerwerki

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Geyerwerki to cykl warsztatów dla wszystkich, od lat 5 do 105. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę w rodzinnym gronie. Co miesiąc pracujemy z innymi materiałami i w różnych technikach związanych oczywiście z szeroko rozumianą tkaniną. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i tworzyć prawdziwe arcydzieła. Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej po wizycie na wystawie będącej inspiracją do działania.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: ulgowy: 8 zł

ZAGŁOSUJ NA "METAMORFIZM" !

Z przyjemnością informujemy, że wystawa prac Magdaleny Abakanowicz „Metamorfizm” została nominowana do nagrody „Plastry Kultury” w kategorii „Wystawa roku”.

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".

Bezpłatne szkolenie dla instytucji kultury - Program Niepodległa.

Jeśli masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację – weź udział w spotkaniu informacyjnym o programie „Niepodległa”.

Warsztat „Jakie to jest?"

Duże - małe, geometryczne - niegeometryczne, wielobarwne - jednobarwne, gładkie - chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki?