3.12.2017 r., g. 12.00 i 14.30

Geyerwerki

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Geyerwerki to cykl warsztatów dla wszystkich, od lat 5 do 105. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę w rodzinnym gronie. Co miesiąc pracujemy z innymi materiałami i w różnych technikach związanych oczywiście z szeroko rozumianą tkaniną. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i tworzyć prawdziwe arcydzieła. Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej po wizycie na wystawie będącej inspiracją do działania.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: ulgowy: 8 zł

COTTON ART

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych.

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

CO ABAKANY MÓWIĄ DO ŚCIANY?

Co to abakan? Jaki jest? Czym lub kim może być?

VI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO "Z NICI ARIADNY"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A

Oprowadzanie Adama Leja oraz wykład Marcina Różyca

Zapraszamy na wykład Marcina Różyca zatytułowany „Pionierska, nowatorska, potężna Lola Prusac”.