18.03.2018 r., g. 12.00

Cotton art

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych. Raz w miesiącu zapraszamy do udziału w zajęciach, które aktywizują i rozwijają zainteresowania, a także stwarzają możliwość wymiany doświadczeń.

W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z pomocy edukatora będziemy dziergać, szyć, splatać i przeplatać, każdorazowo wykorzystując szeroki wachlarz różnorodnych materiałów.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zŁ

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.