2.09.2018, godz. 11.00

CO ABAKANY MÓWIĄ DO ŚCIANY? WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Co to abakan? Jaki jest? Czym lub kim może być? Czy potrafi zamienić się w słonia albo w muszlę, czy pustynny krajobraz? Na tych warsztatach głównym narzędziem pracy jest bystre oko i nasza wyobraźnia! Zrobimy też kolaże, dzięki którym powstaną nowe abakanowe światy!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

GMF TOP 10 – Kroke & Sławek Berny

Kroke to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Dzieje rodu Geyerów. Spacer po Starym Cmentarzu w Łodzi

Pracownicy Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zapraszają na spacer po ewangelickiej części Starego Cmentarza.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.