Złota Igła 2017

Właśnie minął termin składania prac do VII edycji Ogólnopolskiej Wystawy Haftu Krzyżykowego "Złota Igła".  Do tej pory wpłynęło 80 wyjątkowych haftów z całej Polski. Wciąż czekamy na więcej, decyduje data stempla pocztowego. Już 20 marca zbierze się posiedzenie komisji konkursowej, która zadecyduje o tym, które prace będzie można podziwiać na wystawie w naszym muzeum oraz kto w tym roku zdobędzie tytuł Złotej Igły. Najlepsze prace w technice haftu krzyżykowgo będzie można oglądać w Białej Fabryce już w czerwcu.

"Łódzkie klimaty w hafcie”

Wystawa na 15-lecie Stowarzyszenia Miłośników Haftu „Kanwa”

Nowe godziny otwarcia

Od 1 marca zmieniamy dla Państwa godziny otwarcia naszego muzeum oraz godziny zwiedzania "Prezentacji maszyn w ruchu"

Młodzi twórcy nagrodzeni

Znamy już wyniki IX konkursu plastycznego „15 Międzynarodowe Triennale Tkaniny w oczach Młodego Widza”. Za nami też wernisaż wystawy konkursowej.