Złota Igła 2017

Właśnie minął termin składania prac do VII edycji Ogólnopolskiej Wystawy Haftu Krzyżykowego "Złota Igła".  Do tej pory wpłynęło 80 wyjątkowych haftów z całej Polski. Wciąż czekamy na więcej, decyduje data stempla pocztowego. Już 20 marca zbierze się posiedzenie komisji konkursowej, która zadecyduje o tym, które prace będzie można podziwiać na wystawie w naszym muzeum oraz kto w tym roku zdobędzie tytuł Złotej Igły. Najlepsze prace w technice haftu krzyżykowgo będzie można oglądać w Białej Fabryce już w czerwcu.

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A

Projekt Nowe Muzeum

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do projektu „Nowe Muzeum”.