Miejska Karta Seniora

Miło nam poinformować, iż nasze Muzeum zostało Partnerem programu "Miejska Karta Seniora", prowadzonego przez Urząd Miasta Łodzi.

W ramach programu, dla wszystkich posiadaczy Miejskiej Karty Seniora przygotowaliśmy bilety w cenie ulgowej.

Bliższe informacje o Miejskiej Karcie Seniora można znaleźć tutaj.

"Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych"

Wystawa multisensoryczna, która pobudza wzrok, słuch i dotyk odbiorców. Punktem wyjścia dla opowieści o codzienności łódzkich fabrykach jest tkanina oraz jej właściwości.

Noc Muzeów 2017

Tegoroczną Noc Muzeów rozpoczęliśmy wernisażem wystawy „Rzemiosła dawnej Łodzi. Pracownia haftu maszynowego”.

Łódzkie Senioralia

Tkanina artystyczna czy projektowanie wzornictwa przemysłowego? Zapraszamy wszystkich Seniorów do udziału w cyklu wydarzeń, które odbędą się w ramach IV edycji Łódzkich Senioraliów.

Kwalifikacje do wystawy "Złota Igła 2017" zakończone

Autorom prac, które będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej, gratulujemy.

Informacja

Muzeum w dniu 20 maja będzie czynne od godz. 18.00 oraz nieczynne w dniu 21 maja.