MIASTO POSTINDUSTRIALNE I JEGO DZIEDZICTWO W XXI WIEKU - KONFERENCJA

Zapraszamy na 25. Konferencję Grupy Roboczej Polskich i Niemieckich Historyków Sztuki i Konserwatorów, która odbędzie się w murach Białej Fabryki w dniach 11-14 października 2017 r. Tematem konferencji jest "Miasto postindustrialne i jego dziedzictwo w XXI wieku. Ochrona - konserwacja - rewitalizacja".

Przypominamy jednocześnie, że zgłoszenia prelegentów przyjmujemy tylko do 10 marca. Propozycje referatów (nie publikowanych i nie ogłaszanych do tej pory) zawierające imię, nazwisko, tytuł wystąpienia oraz abstrakt o objętości ok. 2400 znaków ze spacjami wraz z krótkim CV zawierającym informacje na temat dotychczasowej aktywności naukowej prosimy przesłać na adres: konferencja2017@cmwl.pl.

Więcej informacji do pobrania tutaj.

Wernisaż wystawy "Bunt materii"

Historia rewolucji tkaniny artystycznej, która zaczęła się w Polsce.

Geyer Music Factory 2017

Repertuar IX edycji festiwalu.

Nasze Muzeum Partnerem Google Arts & Culture

180 instytucji, 42 państwa, 400 wirtualnych wystaw 30 000 zdjęć, czyli ponad 3 000 lat światowej mody w jednym miejscu.

Złota Igła 2017

Statuetki Złotej Igły rozdane.